Tentoonstelling: Het verhaal van Bunkerdorp

Ontdek tijdens Bunkerdag de bijzondere geschiedenis van Bunkerdorp, ooit bekend als Widerstandsnest 4. In de tentoonstelling duik je in het verleden van dit unieke complex, onderdeel van de luchtafweer rond het voormalige Vliegveld Bergen. Aan de hand van originele foto’s, bouwtekeningen en verhalen krijg je een beeld van het dagelijks leven in en rond de bunkers, het Duitse luchtafweergeschut en de rol van Bunkerdorp in de bredere verdediging van de regio. Van Flak-torens tot gemummificeerde resten – deze tentoonstelling biedt een fascinerende blik op een beladen verleden.

Adres: Hoeverweg tegenover 27, 1934 PL Egmond aan den Hoef

Hoeverweg tegenover 27, 1934 PL Egmond aan den Hoef

Andere activiteiten in de buurt

Re-enactment Volksgrenadiere

Egmond aan den Hoef
Deze Nederlandse groep beeldt een Duits dienstplichtig regiment uit de jaren '40 uit. Dit waren niet de ‘zware jongens’ of ernstige fanatiekelingen maar vaak gewone doorsnee mannen die in dienst moesten, of ze nu wilden of niet.
ontdek meer

Tentoonstelling: Het verhaal van Bunkerdorp

Egmond aan den Hoef
In de tentoonstelling duik je in het verleden van dit unieke complex, onderdeel van de luchtafweer rond het voormalige Vliegveld Bergen.
ontdek meer

Hoeverweg tegenover 27, 1934 PL Egmond aan den Hoef