Speel- en Bunkerdorp Groede Podium

Groede Podium is een verrassend groen speel- en bunkerpark waar oorlogsverhalen op een speelse, maar respectvolle, manier tot leven komen. Het park is dagelijks gratis toegankelijk. De bunkers uit 1942 zijn als stille getuigen van de Tweede Wereldoorlog een belangrijk onderdeel van het park en vragen erom op ontdekking te gaan.

Groede Podium is een perfecte locatie voor wie er met het gezin op uit trekt tijdens Bunkerdag. Er is namelijk een springweide, kinderboerderij, hertenpark en waterkamer. In Het Hoofdkwartier kan een hapje en drankje genuttigd worden.

Tijdens Bunkerdag worden er 4 rondleidingen gegeven. Je leest er hier meer over.

Gerard de Moorsweg 4, 4503 PD Groede

Andere activiteiten in de buurt

Rondleiding Bunkers Groede (op reservering)

Groede
Bunker in originele staat
Verhalen komen tot leven tijdens een bunkertocht bij Groede Podium in Zeeland. De bunkers uit 1942 staan als stille getuigen van de Tweede Wereldoorlog in het park en vragen erom op ontdekking te gaan.  
ontdek meer

Stützpunkt Groede

Groede
Bunker in originele staat
Dit bunkerdorp leek na de oorlog op een gewoon dorp. De bunkers hadden daken en waren met ramen en bakstenen beschilderd. Acht van de elf aanwezige bunkers zijn open tijdens Bunkerdag.
ontdek meer

Gerard de Moorsweg 4, 4503 PD Groede