Demonstratie Zendamateurs (Communicatiebunker 618)

Zendamateurs laten tijdens Bunkerdag met verschillende zenders en ontvangers de rol van de radioverbindingen en het strategisch belang daarvan zien.

Er zullen ook speciaal verbindingen worden gemaakt met zendamateurs in andere bunkers, zowel binnen- als buiten Nederland.

Bezoekers kunnen zien met wat voor apparatuur er ten tijde van de Tweede Wereldoorlog en Koude Oorlog gewerkt werd. Daarnaast kan men kennis maken met verschillende communicatiecodes en methodes zoals morse seinen.

Op diverse locaties kunnen kinderen hun eigen naam seinen in morse.

Park Toorenvliedt, 4335 Middelburg, Nederland

Andere activiteiten in de buurt

Communicatiebunker type 618

Middelburg
Bunker in originele staat
Toorenvliedt is nog het enige intacte divisiehoofdkwartier in Nederland en het meest complete binnen de Atlantikwall.
ontdek meer

Garage voor antitankgeschut type 629

Middelburg
Unieke openstelling
Deze garage voor antitank geschut, van het type Regelbau 629, was onderdeel van het westelijk gedeelte van Landfront Vlissingen.
ontdek meer

Personeels- / commandobunker type 621

Middelburg
Bunker in originele staat
Deze commandobunker is gecamoufleerd als een woonhuis, compleet met opgeschilderde ramen en een nepdak.
ontdek meer

Park Toorenvliedt, 4335 Middelburg, Nederland