Bezoek Atlantikwall Centrum Huisduinen

Het Atlantikwall Centrum is gevestigd in het voormalige administratiekantoor van het marine-artilleriepark uit 1942, gebouwd op het Galgenveld, een karakteristiek gebouw, in de volksmond bekend als het ‘Casino’. Binnen ontdek je een uitgebreide expositie over de Atlantikwall: de meer dan 5000 kilometer lange verdedigingslinie die Nazi-Duitsland aanlegde langs de West-Europese kust.

Tot en met eind september is het centrum geopend van zaterdag tot en met woensdag van 12.00 tot 17.00 uur. Op donderdag en vrijdag is het centrum gesloten.

Entree

  • Volwassenen: € 7,50
  • Kinderen van 4 t/m 12 jaar: € 5,50
  • Kinderen tot 4 jaar: gratis

Tickets zijn eenvoudig online te bestellen.

R.W. van de Wintstraat 41, 1789 AD Huisduinen, Nederland

Andere activiteiten in de buurt

Atlantikwall Centrum Huisduinen

Den Helder
Op het voormalige Galgenveld in Huisduinen legde de marine in 1942 een artilleriepark aan voor opslag en reparatie van wapens en andere materialen. Dit park bestond uit opslagloodsen en een machine werkplaats.
ontdek meer

FL 250 Flakgruppen Kommandostand (Kroontjesbunker)

Den Helder
Voor gezinnen/ kinderen aanbevolen
Deze FL250 Flakgruppen Kommandostand kreeg de bijnaam 'Kroontjesbunker' vanwege de vorm van de toren.
ontdek meer

Hospitaalbunker 638 Sani

Den Helder
Bunker in originele staat
Deze bunker is van het bijzondere type 638 en is bedoeld voor de eerste behoefte aan medische hulp bij een aanval.
ontdek meer

R.W. van de Wintstraat 41, 1789 AD Huisduinen, Nederland